MONSTER MEDIA Agencja Kreatywna Katowice | Social Media Convent IV EDYCJA 21-22 KWIETNIA 2016
Witaj w Agencji Reklamowej Monster Media. Projektujemy nowoczesne, czaderskie witryny, jesteśmy uzależnieni od kolorów, precyzyjni w każdym detalu i kochamy to co robimy.
reklama, katowice, drukarnia, logotyp, identyfikacja wizualna, projektowanie graficzne, strony www, skel internetowy, pozycjonowanie, reklama dla firm, papier firmowy, śląsk, silesia, urbański, monster, grafika użytkowa, responsive web design, design, skalowalne witryny, nowoczesny, kreatywna, video, fotografia reklamowa, packshot, viral video, retina
16935
single,single-post,postid-16935,single-format-standard,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive
 

Social Media Convent IV EDYCJA 21-22 KWIETNIA 2016

social-media-agencja

Social Media Convent IV EDYCJA 21-22 KWIETNIA 2016

Social Media Convent to jak zapewniają organizatorzy – najlepsza konferencja social media w Polsce. Doskonale zdajemy sobie sprawę jak potężnym oraz sprawnym obecnie kanałem dystrybucji informacji są media społecznościowe, oraz jakim wspaniałym narzędziem do kreacji wizerunku są w rękach naszych specjalistów. Konferencja, która już 21 kwietnia odbędzie się w Gdańsku, jest idealnym miejscem gdzie będziemy mogli się spotkać oraz wspólnie debatować nad dalszym rozwojem oraz wykorzystaniem SM w praktyce.

W programie m.in. odbędzie się krótka prezentacja – case study naszego eksperta Marka, gdzie zaprezentuje wykorzystanie Facebook`a oraz Twittera jako narzędzia do budowania małych społeczności użytkowników zorientowanych na lokalny biznes na przykładzie usług gastronomicznych.

Bilety do nabycia na witrynie organizatora: socialmediaconvent.pl

Do zobaczenia!